Cennik

Informujemy, że za wszystkie zabiegi wykonywane w Klinikach Dr Sobczak można płacić w ratach 0%. O szczegóły zapytaj w Klinice

Przykładowe pozycje z cennika Klinik Dr Sobczak:

SOBCZAK CONCEPT®

Metoda odbudowy wszystkich zębów w szczęce lub żuchwie. Leczenie dedykowane jest Pacjentom, którzy nie mają zębów wcale, albo mają uzębienie resztkowe, którego nie da się już uratować. Polega na wprowadzeniu implantów przez szablon chirurgiczny,a następnie osadzeniu na tych implantach mostu Sobczak Bridge™. Cała wizyta w Klinice trwa zazwyczaj ok. 3-6 godzin.

  • nie ma sztucznych dziąseł !
  • pozwala zachować dziąsła pacjenta;
  • idealnie przylega do dziąseł, dzięki czemu nie zbierają się pod nim resztki jedzenia;
  • wygląda jak zęby;
  • funkcjonuje jak zęby;
  • jest superdokładny, bo zaprojektowany i wykonany w 100% cyfrowo.

 

koszt leczenia ustalany jest indywidualnie podczas konsultacji implantologicznej

Badanie z planem leczenia i zdjęciem panoramicznym

Drogi Pacjencie, podczas tej wizty lekarz zbada dokładnie stan zdrowia Twojej jamy ustnej. Wykona zdjęcia fotograficzne oraz RTG (tomografia komputerowa). Przedstawi obecną sytuację w Twojej jamie ustnej. Zaproponuje najlepsze metody leczenia w Twoim przypadku wraz z kosztorysem. Odpowie na wszystkie pytania dotyczące leczenia, a następnie wspólnie wybierzecie najlepsze rozwiązanie w Twom przypadku. Swój plan leczenia, dotyczący usunięcia stanów zapalnych, wyleczenia próchnicy oraz uzyskania stanu pełnego zdrowia jamy ustnej, dostaniesz od lekarza na piśmie.

150 zł + 400 zł (tomografia komputerowa)

Konsultacja stomatologiczna specjalistyczna (np. implantologiczna, endodontyczna)

Precyzyjna diagnostyka i planowanie są kluczem do sukcesu leczenia zębów. Dlatego zachęcamy do udziału w konsultacjach z naszymi ekspertami (implantolog, protetyk, endodonta, stomatolog ogólny).

bezpłatna

Konsultacja ortodonyczna

Podczas tej wizyty lekarz ortodonta dobierze najlepszy do danej wady zgryzu aparat ortodontyczny. Porówna możliwości leczenia w konkretnym przypadku wraz kosztorysem i odpowie na Państwa pytania.

150 zł

Wizyta interwencyjna

W przypadku nagłego bólu zęba, opuchlizny, odklejenia korony skorzystaj z wizyty interwencyjnej, która obejmuje doraźnie uśmierzenie bólu, zdjęcie RTG, diagnozę i receptę.

350 zł

Implant

Wprowadzenie implantu. Implant jest nowym korzeniem zęba, wykonanym z tytanu, który zrasta się z kością tak, jak złamana kończyna. Stosujemy tylko szwajcarskie implanty firmy STRAUMANN

od 3950 zł

(w przypadku mostów – np. odbudowa 3 zębów wprowadzane są tylko 2 implanty)

Korona pełnoceramiczna na implancie z indywidualnym łącznikiem protetycznym

Po wprowadzeniu implantu osadza się na nim koronę. Jest to nowe szkliwo zęba, wykonane w naszym laboratorium, które osadzane jest na implancie. Odbudowuje kształt, funkcję oraz kolor szkliwa zęba w najbardziej estetyczny sposób.

4000 zł

(w przypadku mostów – cena jest niższa ze względu na mniejszą ilość implantów)

Korona pełnoceramiczna

Nowe szkliwo zęba. Maksymalnie estetyczna i dokładna odbudowa kształtu, funkcji oraz koloru szkliwa zęba. Po przygotowaniu zęba, sytuacja w jamie ustnej przenoszona jest do naszego laboratorium protetycznego za pomocą skanera wewnątrzustnego. W laboratorium korona jest projektowana na komputerze, a następnie produkowana przez frezarkę Full HD. Dzięki temu jest superdokładna i idealnie dopasowana.

2900 zł

Korona kompozytowa

Mniej estetyczna i mniej trwała alternatywa dla korony pełnoceramicznej. Wykonana z kompozytu (materiał używany do wypełnień) w naszym laboratotium protetycznym.

1550 zł

Licówka pełnoceramiczna

Nowa przednia część zęba. Maksymalnie estetyczna i dokładna. Po przygotowaniu zęba, sytuacja w jamie ustnej przenoszona jest do naszego laboratotium protetycznego za pomocą skanera wewnątrzustnego. W laboratorium licówka jest projektowana na komputerze, a następnie produkowana przez frezarkę FullHD. Dzięki temu jest superdokładna i idealnie dopasowana.

2900 zł

Aparat stały (1 łuk)

Aparat ortodontyczny stały

od 2200 zł

Aparat ruchomy

Zdejmowany aparat ruchomy dostosowywany przez lekarza na cyklicznych wizytach kontrolnych

od 750 zł

Invisalign (kompletny pakiet nakładek)

Najbardziej estetyczny, zaawansowany i innowacyjny system przezroczystych nakładek Invisalign. Nakładki są wykonane z inteligentnego materiału SmartTrack zapewniającego 75% poprawy w ogólnej przewidywalności przemieszczania się zębów do oczekiwanej przez specjalistę pozycji.

od 7700 zł

Wypełnienie kompozytowe (białe)

Jeżeli próchnica jest płytka, do jej usunięcia wystarczy najczęściej wypełnienie.

Do wykonania jednej takiej odbudowy, lekarz używa nawet, kilkunastu rodzajów materiałów. Wszystko po to, żeby jak najwierniej odtworzyć ząb.

Naszym celem, poza wyleczeniem próchnicy, jest zrobienie tego w taki sposób, żebyście nie mogli rozpoznać, który ząb był leczony.

Nasi lekarze mają ogromne doświadczenie i na budowie anatomicznej zębów znają się prawdopodobnie najlepiej

od 350 zł

Leczenie kanałowe zęba

Jeżeli próchnica wdarła się do korony zęba, niezbędnym może się okazać leczenie kanałowe. Polega na usunięciu bakterii próchnicy z korzeni zęba, odcinając jednocześnie ich przedostawanie się do krwiobiegu. Następnie, przestrzenie po ich usunięciu wypełniane są specjalnym preparatem. W zależności od rodzaju zęba, będzie on wymagał jednego lub kilku kanałów do wyleczenia.

Leczenie to wykonywane jest pod mikroskopem, który pozwala nawet na 20-krotne powiększenie. Przekłada się to na dokładność i trwałość leczenia. Leczenie wykonują doświadczeni lekarze.

od 1250 zł

Nakład kompozytowy

W przypadku utraty dużych powierzchni zęba, do odbudowy jego zniszczonych powierzchni używa się nakładu kompozytowego , wykonanego w naszym laboratorium protetycznym.

1550 zł

Kompleksowa higienizacja (skaling i piaskowanie)

Polega na profesjonalnym czyszczeniu zębów oraz instruktarzu hiegieny, czyli nauce, jak poprawnie czyścić zęby w domu. Kompleksowa higienizacja to skaling, czyli usunięcie kamienia nazębnego.

metodą ultradźwiękową, piaskowanie, czyli usunięcie osadu z zębów, oraz polerowanie zębów.

od 400 zł

Nałożenie fluoru na zęby

Po higienizacji zalecane jest nałożenie fluoru na zęby.

80 zł

Usunięcie zęba

Jednym z najczęstszych zabiegów chirurgicznych w stomatologii jest usunięcie zęba.

W wielu przypadkach możliwe jest wykonanie jednoczasowo zabiegu usunięcia zęba oraz zabiegu wprowadzenia implantu wraz z osadzeniem na nim korony tymczasowej. Dzięki temu Pacjent nie odczuwa dyskomfortu związanego z brakiem zęba. Zapytaj lekarza o możliwość przeprowadzenia zabiegu natychmiastowej implantacji z natychmiastowym obciążeniem w Twoim przypadku.

od 400 zł

Podcięcie wędzidełka

650 zł

Odbudowa kości

Zabieg sterowanej regeneracji kości, czyli odbudowa kości, której jest zbyt mało, żeby np. wprowadzić implanty.

4700 zł

Wizyta adaptacyjna

Jest to idealna okazja do przyzwyczajenia dziecka do gabinetu, lekarzy oraz wywołania pozytywnych skojarzeń z dentystą. W ramach wizyty dziecko ma okazję pobawić się fotelem – pojeździć na nim, podmuchać dmuchawką, czy sprawdzić ząbki ulubionemu misiowi. Za wspaniałą współpracę, dziecko otrzyma od nas prezent 😉

120 zł

Znieczulenie The Wand

Tzw. Różdżka (Magiczna 🙂 

Jest to znieczulenie komputerowe, które jest całkowicie bezbolesne. Komputer podaje znieczulenie niezwykle precyzyjnie, a tempo podawania i dawka dostosowane są indywidualnie do pacjenta.

120 zł

Wypełnienie w zębie mlecznym

W przypadku gdy próchnica jest obecna w zębie mlecznym, leczymy zęby uzupełniając ubytki kolorowymi wypełnieniami, bardzo lubianymi przez dzieci. Oferujemy duży wybór kolorów, stosujemy materiały tylko najwyższej jakości.

Jeżeli taka jest wola rodzica i dziecka, wypełnienie może być także białe, wykonane z kompozytu.

od 210 zł

Usunięcie zęba mlecznego

Gdy ząb mleczny jest już bardzo zniszczony przez próchnicę i nie da się go już uratować należy go usunąć.

Rodzice, pamiętajcie, że zęby mleczne są bardzo ważne. Odpowiadają m.in. za rozwój twarzoczaszki u dziecka, a ich niszczenie przez próchnicę ma wpływ na zęby stałe, które znajdują się pod zębami mlecznymi. Dlatego nie czekajcie, aż będzie za późno.

od 140 zł

Wszystkie prace protetyczne wykonujemy w naszym własnym cyfrowym laboratorium protetycznym. Dzięki temu możemy zaoferować Państwu najwyższą jakość, która idzie w parze z niesamowitą estetyką uśmiechu.

 

Dokładamy wszelkich starań by cennik był aktualny, ale nie odpowiadamy za ewentualne błędy w nim zawarte.

Znajdź dogodny termin, spotkaj się i odmień swój uśmiech!

What do our patients say about us?

Take a look at the reviews of our patients.
We encourage you to leave feedback after your visit!

You can also leave a written opinion of your visit with us!

Frank Issoh
Frank Issoh
2023-10-02
Thanks for your hospitality
Maitha 455
Maitha 455
2023-09-17
I want see thank you for Ms.wafa she is very helpful and she is very Sweety with us
Katarzyna Przydryga (ViviOli)
Katarzyna Przydryga (ViviOli)
2023-08-29
My favourite place in Dubai!! They changed my smile and my life! Thank you ?
Joanna Ka
Joanna Ka
2023-08-29
I am very happy to find this clinic. The service here is amazing and reception ladies are very nice and helpful.

Inwestycja w piękny uśmiech
to pewność siebie i lepsze samopoczucie.